Dveřní kování a dveřní kliky

Seznamte se s naší nabídkou a úplnými informacemi z oboru kování na dveře a kliky ke dveřím. Nabízíme kompletní sortiment kování, stavební pouzdra JAP, stavební pouzdra Eclisse, krbové nářadí a doplňky ke dveřím. Nakupujte dveřní kování a kliky ke dveřím na dverni-kovani-kliky.cz.

Bezpečnostní kování, kliky Rostex

Bezpečnostní kliky Rostex Vyškov s.r.o. 

Počátek firmy ROSTEX sahá až do roku 1925, kdy byl postaven v malém jihomoravském městečku Vyškov nevelký provoz nesoucí název Železářský průmysl, zabývající se výrobou drobného kovového zboží.
K tradici dnes vyráběného sortimentu mají co říci počátky 30. let, kdy se začalo s výrobou stavebního kování odlévaného z mosazi a zinkoslitin. Významným mezníkem v historii podniku je určitě rok 1938 se zahájením technologicky nové výroby vrchního stavebního kování z nerezavějící oceli. Dodnes je podnik jediným výrobcem stavebního kování z nerezavějících materiálů v České republice.
Nová známka ROSTEX, která chránila tento druh kování, se stala mezi stavebníky pojmem až do současnosti.
V průběhu dalších let prošla firma mnohými organizačními změnami. Připomeňme si alespoň její začlenění do národního podniku SANDRIK v počátcích 50. let.
V roce 1969 se pro svůj symbolický charakter stává tradiční známka ROSTEX i názvem samotného podniku.
V rámci privatizace v roce 1992 byl státní podnik převeden na soukromou společnost.
Bezpečnostní kování a bezpečnostní kliky pro klidné spaní ve Vašich domovech si můžete objednat a prohlédnout v našem e-shopu www.kovani-kliky.cz

Nabízený sortiment:

  • Bezpečnostní kování Rostex
  • Stavební kování Rostex 
  • Interiérové kování Rostex
  • Kování pro plastové dveře Rostex
  • Nábytkové kování Rostex
  • Řemeslnické nářadí Rostex
Partneři:
Kliky ke dveřím kování-kliky.cz kovaní-design.cz Eclisse-jap.cz m-eclisse.cz
Rychlý kontakt

Telefon: 732 647 417