Dveřní kování a dveřní kliky

Seznamte se s naší nabídkou a úplnými informacemi z oboru kování na dveře a kliky ke dveřím. Nabízíme kompletní sortiment kování, stavební pouzdra JAP, stavební pouzdra Eclisse, krbové nářadí a doplňky ke dveřím. Nakupujte dveřní kování a kliky ke dveřím na dverni-kovani-kliky.cz.

O nás a Dveřní-kování-kliky.cz

O nás - specialisté na dveřní doplňky 

ÚVOD

Naše firma se zabývá prodejem sortimentu dveřního kování již 5. rok. prostřednictvím e-shopu www.kovani-kliky.cz. Za tuto dobu jsme zrealizovali více než 150 000 zákázek po celé České republice a stojí za námi mnoho spokojených zákazníků. Nášimi cílovími zákazníky jsou především domácnosti, ale také stavební firmy, truhláři a architekti.
Nabízíme kvalitní kování a další zboží za dobré ceny a zároveň se snažíme rychle a průžně vyřídít objednávku k maximální spokojenosti zákazníka, aby své zboží obdržel v co nejkratším možném termínu.

DODAVATELÉ A VÝROBCI

Prodáváme kování, kliky od největších dodavatelů jako jsou Cobra spol.s.r.o., AC-T servis, spol.s.r.o.. Dále je u nás k dispozici dveřní kování a bezpečnostní kování od firmy ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. a také dveřní kliky od firem EUROLATON CHEQUIA s.r.o. a českého výrobce dveřního kování M&T s.r.o. V neposlední řadě jsme pro Vás připravili systém stavebích pouzder od českého výrobce JAP které Vám šikovně ušetří místo Vašeho interiéru při řešení posuvných dveří. Veškerý sortiment dveřního kování, příslušenství ke dveřím a stavební pouzdra JAP najdete na našem e-shopu www.kovani-kliky.cz.

SORTIMENT KOVÁNÍ, KLIKY

Věříme v maximální spokojenost zákazníka, jelikož nabízíme velice pestrý výběr kování ke dveřím. V našem e-shopu kovani-kliky.cz najdete různé typy dveřní kliky, které jsou rozděleny do kategorií - rozetové kování, hranaté rozety, kulaté rozety, štítové kování, nerezové kování, hliníkové kliky ke dveřím, vchodové kliky na dveře, bezpečnostní kliky a kované dveřní kliky. Pro náročnějšího zákazníky nabízíme také velký výběr v sekci luxusní kliky od italských designérů.

SORTIMENT PRO POSUVNÉ DVEŘE

Pro systém posuvných dveří najdete madla a příslušenství pod záložkou madla pro posuvné dveře. Dále nabízíme také různé typy madel pro vstupní i interiérové dveře pod sekcí madla na dveře.

SORTIMENT STAVEBNÍ POUZDRA JAP

Naše firma se také specializuje na prodej stavebních pouzder firmy JAP. Stavební pozdra JAP lze zakoupit na e-shopu kovani-kliky. Podle daných parametrů, které jsou uvedeny v přehledných tabulkách vyberete pouzdro JAP vhodné pro vaše posuvné dveře v sekci stavební pouzdra JAP.

Jsou zde jednotlivé typy pouzder:

  • JAP 700 STANDARD
  • JAP 710 KOMFORT
  • JAP 720 UNIBOX
  • JAP 730 PARALLEL

SORTIMENT KRBOVÉ NÁŘADÍ

Jako doplněk sortimentu kování na dveře nabízíme také krbové nářadí s příslušenstvím ve variantách kované krbové nářadí, figurální krbové nářadí, nerezové krbobé nářadí, skleněné krbové nářadí a další doplňky ke krbu.

Naše projekty:

Designové dveřní kování na www.kovani-design.cz
Kování a kliky od všech tuzemských i zahraničních výrobců.
Posuvné systémy - stavební pouzdra Eclisse pro funkčnost Vašeho domova
Český výrobce stavebních pouzder JAP pro posuvné bezfalcové dveře

Kateřina Schrammová

 

 

Partneři:
Kliky ke dveřím kování-kliky.cz kovaní-design.cz Eclisse-jap.cz m-eclisse.cz
Rychlý kontakt

Telefon: 732 647 417